artı on sekizimsi: spermin tadı tuzludur.

dipnot: bu yazı tamamen kişiseldir, özeleştiridir. lütfen, bana güvenin. üzerinize alınmayın. her kelime, her küfür şahsımadır, kimseye bir gönderme yoktur.

inadına engelli kaldırımından yürüyordu. onu gözlüyordum. uzaktan çok güzel görünüyordu. lanetim var benim, kimi sevsem ölüyordu. kimseyi sevemiyordum. zor geliyordu sevgisizlik, ilgisizlik, beklentisizlik ve geri kalan her şey. bencilce birilerini öldürüyordum sırf bunun için. kendimi düşündüğümde çok güzel geliyordu özlemi. söylesene sayın okuyan; sever miydin katil olsaydın öldürdüğün kişiyi?

o kadar güzel karıştırmışlardı ki ipliğimi, denizcilerden denizci beğensem bu düğümü çözemezdi. cesaretsizdim, ölemezdim. sonuçta dünya bir okyanus ve hepimiz içinde bir gemiyiz. kimilerinin ipi çok uzun tutulmuş, kimilerinin ki hala karaya bağlı. çevremde çok çığlık duymuştum sayın okuyan, buna rağmen kulaklarım sağırdı. yazar olmaya çalışmanın bu kadar zor olacağını bilemezdim.

yine yargı, yine yardım! bir adam vardı yanı başımda bağlı. "bir adam" koydum adını. bir adam bağırdı. "aşk" dedi, "sevgi" dedi, "nefret" dedi ve sonra tekrar bağırdı. "kahve edebiyatı" dedi, "kadınlar da yapar" dedi, "sen bir erkeksin oğlum!" dedi. "kahve kitap yağmur üçlüsünü de seviyorsundur." dedi. sustu. aklında ezdi, tebrik ettim. çok etkilendim.

inanmıştım sayın okuyan. inandım. herkesin elinde bir adalet vardı, herkes yargıç. birine aşağıdaki mahallede orospu dediler, yukarıdaki mahallede eline verdiler. bir adam birinin ağzına tüm nefretini spermleriyle kustu. benim hakkımda odun dediler, sevmez dediler, umursamaz dediler. mahallemde ağzımdan nefret kustum. sonra unuttum, geçti.

göz yuvarlarım hiç evrimleşmesiydi. sudan hiç çıkmasaydım. belki de hiç var olmasaydım. tüm bu yalanları söylemeseydim ya da tüm cümlelerim dilek-şart kipiyle başlamasaydı. maalesef ki evrimleştim, çıktım, oldum, söyledim. maaleseftir ki tüm cümlelerim dilek-şart kipiyle başladı. çok yaşlandım. ölmek, her insanın isteyebileceği çaresiz bir haktır.

spermin tadını damaklarıma kadar hissettim. nefes borumdan içeri kaçan mideme sığınmış zevk suları. herkes kendini sikemez sayın okuyan, bu bir gerçek.

anlamadıysan anlatayım. inanmıştım sayın okuyan. inandım. herkesin elinde bir adalet vardı, herkes yargıç. birisi aşağıdaki mahallede orospu dedi. yukarıdaki mahallede elime verdiler, hayatın bir oyunu. sonra kendim oturdum, tüm nefretimi spermimle kustum; hayatım zevk almıştır belki kim bilir? hakkımda odun dediler, sevmez dediler, umursamaz dediler. kendimi unuttum.

sonra geçti. tekrar unuttum, bu sefer neyi unuttuğumu.

spermin tadı tuzlu,
birileri için hayat, önce inişli, sonra yokuşludur.
hayatın tadını unuttum.
spermin tadıysa tuzlu.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

sence şu an saat kaç?

evet dostum, hayatın yükümlülükleri var.

ağlayanlardan ve hayali porno yıldızları.